RC AUTA

Stránka je zaměřena na RC modely aut s elektropohonem v měřítku 1:10 a benzínovým pohonem v měřítku 1:8 a 1:6 Frýdek-Místek a okolí. Naleznete zde informace o podvozcích firem HPI, LOSI, Tamiya, XRAY, FG a mnoho dalších.
Dále zde můžete najít české manuály, naše rady, galerii s naší technikou a můžete využít naše služby.

Recenze - FG Baja Buggy

 

Naprosto nový vzhled, půlená karoserie, která je více chráněná než u předešlého modelu. Větší ráfky a nízkoprofilové pneu, které dodávají maximální stabilitu a perfektní vzhled. Přes karoserii se táhne rám, který slouží nejen jako ochrana karoserie, ale také i jako ochrana proti ohnutí pláta. Tato verze je dodávána ve třech variantách, s bílou a červenou karoserii ve verzi RTR nebo s průhlednou karoserii bez elektroniky.

 

Model FG Baja Buggy je postaven na 4mm platě z hliníkové slitiny. Podvozek obsahuje 4 olejové tlumiče pro optimální přilnavost a stabilitu. Díky bočním lištám je podvozek a elektronika dobře chráněny proti nečistotám. Všechny rotující díly jsou osazeny kvalitními kuličkovými ložisky. Všechny ozubená kola (diferenciál, hnací převody) jsou kalená.

 

Tento model je vybaven výkonným dvoudobým spalovacím motorem Zenoah 260RC1 o obsahu 26ccm, který jezdí na Natural 95 smíchaný s olejem. Na jednu nádrž o objemu 0,7 litrů vydrží v provozu přes 45 minut. Motor je vybaven tahovým startérem.

 

Většina dílů je zpětně kompatibilní s FG Marder, rozdílné jsou pouze kola, karoserie, nárazník, ochrany rám a několik dílů na přední nápravě. Některé modely FG Marder mají starší verzi motoru o obsahu 23ccm.

 

Délka 690mm, šířka 475mm, výška 290mm, rozvor 475mm

 

Oficiální dovozce: Auto Bayer - Modellsport

 

Oficiální stránky výrobce: FG Modellsport - FG Baja Buggy

 

 

Další videa: Youtube.com

 

Tipy a rady: FG Baja Buggy

 

Fotogalerie

 

FG Baja Buggy vs. Marder

 

FG Baja Buggy

FG Baja Buggy

 

FG BAJA BUGGY

 

Starší verze - FG Marder

FG Marder